Paulina Krakowiak

Pieniądz jako żywa istota? Dzięki Programowi Celestyny całkowicie zmienisz myślenie o nim!

Program Money Coachingu pozwolił mi wyznaczyć specjalną, wyjątkową przestrzeń w moim życiu dla Pieniądza oraz całkowicie zmienić myślenie o nim. Brałam udział w pierwszej edycji 28-dniowego Programu Money Coachingu, który otrzymałam w prezencie. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego podarunku! Program pozwolił mi otworzyć się na relacje z Pieniądzem, a raczej odbudować ją na nowo. Nauczyłam się świadomie dostrzegać obecność Pieniądza, pielęgnować relacje z nim oraz dbać o to, żeby wiedział, że jest dla mnie ważny, a ja mam w sercu ogromną wdzięczność dla niego

Z natury jestem osobą proceduralną, która uwielbiam poczucie sukcesu i satysfakcji po zakończonym zadaniu. Dzięki Programowi dokładnie wiem na co wydaję moje Pieniądze nie dając się „złapać w zasadzkę współczynnika latte” (dowiecie się podczas kursu;)). Wspaniale być świadomym swoich wpływów, planować koszty, odkładać i cieszyć się spełnionym życiem. Dzięki 28-dniowemu Programowi Money Coachingu na nowo poukładałam swoją drogę rozwoju osobistego i zawodowego, bo przecież to wspaniała relacja z Pieniądzem daje nam spełnienie w tych obszarach. Polecam ten Program wszystkim osobom, które jeszcze nie wiedzą, że Pieniądz to naprawdę żywa istota.

Dzięki Celestynie i jej wartościowemu Programowi jestem w tym miejscu, w którym nigdy nie myślałam, że się znajdę. Pełna energii i pomysłów, gotowa na przyjmowanie i dawanie. Zawsze chciałam uczyć się od najlepszych, a Celestyna to dla mnie jeden z największych autorytetów w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzanie sobą w czasie, prosperowania, a do tego coach od duszy i pieniądza. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego połączenia. Celestyna wykonała ogromną pracę widoczną każdego dnia programu. Cudowne medytacje, solidne, praktyczne ćwiczenia z dawką konkretnej wiedzy, które każdego dnia dają ogromne poczucie mocy i chęci do działania. Program Money Coachingu pokazuje podejście biznesowe, a zarazem duchowe, które pozwoli zbudować na nowo stabilną i mocną relację z Pieniądzem na długo.

Pod koniec kursu, dzięki medytacjom, komunikatom od Pieniądza oraz wykonywanym ćwiczeniom byłam w pełni gotowa na spotkanie z nim. Jednocześnie podczas kursu miałam wsparcie w Celestynie i innych uczestniczkach, które razem ze mną przechodziły tę drogę. Celestyna jest bardzo konkretna, dla niej nie ma wymówek, a jej codzienne wsparcie daje ogromnego kopa.

Ten program naprawdę działa! Podczas niego dzieją się transformujące, wręcz magiczne zmiany, które odblokowały moje lęki, zmieniły przekonania, otworzyły serce i pozwoliły prosperować. Zobaczyłam, że mogę zarabiać więcej i nie muszę ograniczać się do jednego źródła dochodu. Wiem jak świadomie gospodarować Pieniądzem i być wdzięczna za jego wsparcie i miłość.

PAULINA KRAKOWIAK | pracownik korporacji

Celestyna D. Osiak
5
2017-11-21T11:31:42+01:00

PAULINA KRAKOWIAK | pracownik korporacji

Pieniądz jako żywa istota? Dzięki Programowi Celestyny całkowicie zmienisz myślenie o nim! Program Money Coachingu pozwolił mi wyznaczyć specjalną, wyjątkową przestrzeń w moim życiu dla Pieniądza oraz całkowicie zmienić myślenie o nim. Brałam udział w pierwszej edycji 28-dniowego Programu Money Coachingu, który otrzymałam w prezencie. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego podarunku! Program pozwolił mi otworzyć się na relacje z Pieniądzem, a raczej odbudować ją na nowo. Nauczyłam się świadomie dostrzegać obecność Pieniądza, pielęgnować relacje z nim oraz dbać o to, żeby wiedział, że jest dla mnie ważny, a ja mam w sercu ogromną wdzięczność dla niego Z natury jestem osobą proceduralną, która uwielbiam poczucie sukcesu i satysfakcji po zakończonym zadaniu. Dzięki Programowi dokładnie wiem na co wydaję moje Pieniądze nie dając się „złapać w zasadzkę współczynnika latte” (dowiecie się podczas kursu;)). Wspaniale być świadomym swoich wpływów, planować koszty, odkładać i cieszyć się spełnionym życiem. Dzięki 28-dniowemu Programowi Money Coachingu na nowo poukładałam swoją drogę rozwoju osobistego i zawodowego, bo przecież to wspaniała relacja z Pieniądzem daje nam spełnienie w tych obszarach. Polecam ten Program wszystkim osobom, które jeszcze nie wiedzą, że Pieniądz to naprawdę żywa istota. Dzięki Celestynie i jej wartościowemu Programowi jestem w tym miejscu, w którym nigdy nie myślałam, że się znajdę. Pełna energii i pomysłów, gotowa na przyjmowanie i dawanie. Zawsze chciałam uczyć się od najlepszych, a Celestyna to dla mnie jeden z największych autorytetów w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzanie sobą w czasie, prosperowania, a do tego coach od duszy i pieniądza. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego połączenia. Celestyna wykonała ogromną pracę widoczną każdego dnia programu. Cudowne medytacje, solidne, praktyczne ćwiczenia z dawką konkretnej wiedzy, które każdego dnia dają ogromne poczucie mocy i chęci do działania. Program Money Coachingu pokazuje podejście biznesowe, a zarazem duchowe, które pozwoli zbudować na nowo stabilną i mocną relację z Pieniądzem na długo....

Pin It on Pinterest